Talep Formu
Hurda Alım ve Satımlarınız için
Bize Ulaşın
0 262 658 14 64 - 65
Takip Edin
Bizi Facebook'ta izleyin
 
 

İnsan Kaynakları

ZMF Makina ve Geri Dönüşüm SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. , kurulduğu ilk günden beri insan kaynaklarına ve uzmanlığa verdiği önem ile sektörüne kalite ve yenilik getirirken, bu sayede rekabette de büyük avantajlar yakalamıştır.

"Önce İnsan" yaklaşımı ile çalışanlarına öncelik veren ZMF Makina ve Geri Dönüşüm SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. katılımcı, paylaşımcı, bir katma değer oluşturmak için çalışan, fikir üreten bireylerden oluşan bir insan kaynağına sahiptir. Hem iş süreçlerini, hem de çalışma şartlarını iyileştirme yönünde sürekli çalışmalar yapmaktadır. Sektöre yeni teknolojileri izleyen uzmanlar kazandırmak, nitelikli işgücü sağlamak ve aynı zamanda müşterilerinin beklentilerini eksiksiz karşılamak amacıyla çalışanlarına sürekli eğitimler vermektedir.

İnsan kaynağına ve sürekli iyileştirmeye verdiği önem sayesinde global granit pazarının en önemli aktörlerinden biri olan ZMF Makina ve Geri Dönüşüm SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.liderliğini sürdürmek için dünyadaki en son gelişmeleri izlemeye devam ederken, geçmişten gelen ticari değerlerine de sahip çıkmaktadır.

 
İş başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Açık pozisyonlara uygunluğu yönünden değerlendirmeye alınacak ve işe alım prosedürüne uygun olarak size geri dönülecektir.
İnsan Kaynakları Formu
E-posta Adresiniz
Telefonunuz
 
Öğrenim Durumu Okulun Adı Bölümü  
Lisans  
ÖnYüksek Lisans  
Lise  
Ortaokul  
Yabancı Dil
İngilizce Almanca Diğer
Güvenlik Resmi :
Doğrulayın :